Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

26 Квітень 2024

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та жителі громади!

Щороку 26 квітня ми відзначаємо одну з найсумніших дат нашої країни – День Чорнобильської трагедії. Цього року виповнюється 38 років з дня техногенної аварії, яка розділили час на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе, яке не піддається будь-якому виміру, після 26 квітня 1986 року. Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами екологічної біди.

Пам’ятаючи про темні сторінки історії, ми ніколи не повинні забувати героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало мешканців нашої громади. Це була боротьба людей з вогнем в ядерному пеклі. Вони рятували не лише атомну станцію, Прип’ять, Чорнобиль… Вони рятували Україну та весь світ.

І знову понад тридцять років потому історія повторюється… Після повномасштабного вторгнення в Україну російські окупанти захопили Запорізьку АЕС. Проте завдяки стійкості та відданості працівників станції найстрашнішого вдалося уникнути. Над іншими атомними електростанціями пролітають ворожі ракети.  Україна у черговий раз рятує світ. Співробітники атомних станцій продовжують робити усе можливе, аби запобігти ядерному вибуху.

Ми схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий обов’язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради інших. Вічна і світла їм пам’ять… Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами.

міський голова                                                    Галина БІЛЕЦЬКА