Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

05 Березень 2024

Вітаємо переможців

З 28 лютого по 3 березня в м. Полтава проходив Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат. У змаганнях брали участь понад 200 учасників з 13 областей України. Спортсмени змагалися в шести дисциплінах серед юнаків і дівчат та в двоборстві серед школярів.

 В складі збірної команди Житомирської області  вихованці Андрушівської  ДЮСШ імені Віталія МОРОЗОВА вибороли 21 медаль: 11 золотих, 3 срібних та 7 бронзових. 

В особистому заліку Загребельна Діна виборола шість золотих та одну бронзову нагороду.

Максимець Ольга 4 золотих та 2 срібних медалей.

Кравченко Олександр одну золоту, одну срібну та 5 бронзових медалей.

Берладин Вадим виборов бронзу. В естафеті в довгому циклі серед дівчат команда Житомирської області посіла третє місце, та друге місце у естафеті в поштовху.

В командному заліку І місце виборола команда Полтавської області, ІІ місце команда Дніпропетровської області, третє місце команда Житомирської області.

Вихованців підготував тренер-викладач Затилюк Григорій Петрович