Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

28 Лютий 2024

Засідання постійних комісій

У ході підготовки до пленарного засідання сорок другої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання, 27 лютого 2024 р.  відбулося засідання постійної комісій з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Традиційно члени комісії розглядали питання, що належать до їхньої компетенції та заслухали звіти старост про роботу у звітний період.

Цього ж дня було проведено засідання комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин.

У роботі комісій взяли участь депутати, міський голова, начальники структурних підрозділів міської ради, керівники підприємств та установ громади.

Комісії розглянули і узгодили всі питання та рекомендували до розгляду на пленарному засіданні сесії, яка відбудеться 29 лютого 2024 року.