Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

31 Січень 2024

Співпраця Андрушівської міської ради та представництва Фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Головна наша мета у сфері дошкілля – забезпечення доступної та якісної освіти, яка є стартовою платформою для розвитку та підготовки дитини до навчання в Новій українській школі. Доступність до якісної освіти започатковується з дошкілля, оскільки саме воно є базою цілісного розвитку майбутніх громадян України, фундаментом творення нового освітнього процесу.

Продовжується співпраця Андрушівської міської ради та представництва Фонду ООН (ЮНІСЕФ). З метою покращення матеріально-технічної бази закладів дошкільної освіти 30 січня 2024 року представниками фонду ЮНІСЕФ придбано меблі (дитячі ліжечка, столи, стільці, лави для роздягальні, стелажі дитячі) для Андрушівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» – на суму 718 000 грн, Андрушівський заклад дошкільної освіти «Дзвіночок» – 645 482 грн, Андрушівський міський центр розвитку дитини «Дюймовочка» – 255 479 грн.

Дякуємо фонду ЮНІСЕФ за постійну допомогу та підтримку! Цінуємо вашу небайдужість.