Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

07 Грудень 2023

Шановні депутати міської ради, члени виконавчого комітету, працівники міської ради!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт територіальної громади.

Сьогодні, під час широкомасштабного вторгнення рф, місцеве самоврядування в Україні відіграє важливу роль у зміцненні державності та її обороноздатності. І майбутнє нашої країни неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування – це влада кожного з нас, де кожен бере на себе часточку відповідальності за спільний добробут громади і країни загалом. Це свято народовладдя!

З нагоди свята щиро дякую працівникам структурних підрозділів, депутатам, представникам громадських об’єднань за витримку, розуміння, відповідальне ставлення до  своїх службових обов’язків, сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм у розбудові нашої держави! 

Бажаю від щирого серця — усім, хто працював та  працює на благо  громади,  міцного здоров’я, достатку, благополуччя, родинного затишку. Життєвих щедрот всім, Божої ласки, Миру та ПЕРЕМОГИ над ворогом!

СЛАВА УКРАЇНІ!  

Міський голова                                Галина Білецька