01
Грудень
2023
Допомога від ЮНІСЕФ
![](https://andrushivka.info/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_084304-1024x472.jpg)
Заклади загальної середньої освіти та заклади дошкільної освіти Андрушівської міської ради отримали благодійну допомогу від міжнародної організації ЮНІСЕФ.
26 боксів зі спортивним інвентарем: баскетбольні, футбольні, волейбольні м’ячі, сітка та інший спортивний інвентар.
20 комплектів освітніх матеріалів для розвитку дитини: чудернацькі набори для дослідів з різними кольорами, пазли, ляльки, фарби, олівці та ще багато цікавинок. Також отримали 394 рюкзаки.
Щиро дякуємо за підтримку в нелегкий для країни час.