Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

19 Січень 2023

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Андрушівської міської ради працює для результативного вирішення в громаді проблем виховання та забезпечення всебічного розвитку дітей, інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

19 січня 2023 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, де розглядалися питання виконання батьківських обов’язків щодо виховання та утримання дітей двох сімей нашої громади, постановки на облік дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, продовження строку перебування дітей, які позбавленні батьківського піклування в спеціальних закладах освіти на повному державному утриманні та зняття сімей із соціального супроводу.

Загалом комісією було розглянуто 6 питань. По кожному прийняті виважені, обґрунтовані рішення в інтересах дітей, та взяті на контроль до їх повного виконання.