Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

28 Листопад 2022

Засідання  постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

Сьогодні, 28 листопада 2022 року, в Андрушівській міській раді відбулося засідання  постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

З правом дорадчого голосу брали участь у засіданні депутати інших профільних комісій.

На засідання виносились питання:

 1. Про затвердження Програми соціального і економічного розвитку Андрушівської міської ради на 2023 рік.
 2. Про затвердження Цільової Програми профілактики злочинності та сприяння діяльності правоохоронних органів на території Андрушівської міської ради на 2023-2025 роки.
 3. Про затвердження цільової програми забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб на 2023-2024 роки.
 4. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Андрушівської  міської територіальної громади на 2023 рік.
 5. Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального  використання природних ресурсів та поводження з твердими побутовими відходами на території населених пунктів Андрушівської територіальної громади на 2023- 2024 роки.
 6. Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення, та вулиць і доріг комунальної власності  Андрушівської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.
 7. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт в Андрушівській міській територіальній громаді на 2023-2024 роки.
 8. Про затвердження  Програми фінансового забезпечення проведення заходів у 2023 році на території Андрушівської міської територіальної громади.
 9. Про Комплексну програму соціального захисту незахищених верств населення Андрушівської  міської  ради на 2023-2025 роки.
 10. Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на 2022-2024 роки.
 11. Про Програму підтримки Комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської міської ради на 2023 рік.
 12. Про погодження розміру плати та встановлення пільг за навчання у Андрушівській школі мистецтв ім. М. Максименка на 2023 рік.
 13. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №5 «Про затвердження Програми соціального і економічного розвитку Андрушівської  міської ради на 2022 рік».
 14. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік.
 15. Про внесення змін до рішення 16 сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 № 10 «Про затвердження  Програми фінансового забезпечення відзначення свят та проведення заходів на території Андрушівської міської територіальної громади у 2022 році».
 16. Про внесення змін до Положення про відділ освіти, молоді та спорту Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету.
 17. Про  реорганізацію  комунального  закладу позашкільної освіти «Станція юних техніків»  Андрушівської міської ради шляхом приєднання до комунального закладу позашкільної освіти  «Будинок дитячої творчості» Андрушівської міської ради.
 18. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та закладах загальної середньої освіти Андрушівської міської ради
 19. Про внесення змін до Переліку Першого типу об’єктів комунального майна Андрушівської міської ради, затвердженого рішенням сьомої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 23.04.2021 №11 (зі змінами).
 20. Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС».
 21. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради у новій редакції.
 22. Про надання дозволу на безоплатну передачу з балансу Андрушівської міської ради опалювальних приладів та устаткування на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради.
 23. Про безоплатну передачу з балансу Андрушівської міської ради на  баланс КП АМР «КОМСЕРВІС»  трактора ЮМЗ-6.
 24. Про надання дозволу на списання з балансу Андрушівської міської ради комунального майна.
 25. Про внесення змін до рішення 24 сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 30.09.2022 №24 «Про перейменування вулиць Андрушівської міської територіальної громади».
 26. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради за 9 місяців 2022 року.
 27. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради за 9 місяців 2022 року.

Всі питання рекомендовано винести на розгляд та затвердження пленарного засідання чергової сесії.