Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

03 Жовтень 2022

Засідання з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями

30 вересня 2022 року з нагоди Дня усиновлення за ініціативою служби у справах дітей Андрушівської міської ради відбулося засідання «круглого столу» з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями. 

Начальник служби у справах дітей Оксана Малинівська розпочала зустріч зі слів щирої вдячності сім’ям, які взяли на себе місію замінити дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування родину та люблячих батьків.

На сьогодні у Андрушівській ТГ функціонує 2 будинки сімейного типу та 1 прийомна сім’я в яких виховується 17 дітей та 44 сім’ї опікунів/піклувальників виховує 68 діточок. 3 дитини перебуває в інтернатних закладах. Тож серед актуальних питань “круглого столу» були: розширення  сімейних форм виховання, оздоровлення дітей, виплати державних допомог, розширення обізнаності піклувальників у питаннях, пов’язаних із захистом прав дітей, змін в законодавстві та ін.

Учасники “круглого столу” підкреслювали важливість таких зустрічей у форматі діалогу.

Кожен з присутніх опікунів/піклувальників мав змогу поділитися проблемами, що виникли у їхніх сім’ях, та отримати обґрунтовані відповіді на поставлені запитання.