Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

03 Серпень 2022

Програма багатоцільової допомоги для ВПО

Гуманітарна багатоцільова грошова допомога – це частина допомоги гуманітарних організацій, яка має дати можливість громадянам України забезпечувати свої основні потреби так, як вони вважають за потрібне.

З метою забезпечення надання допомоги тим, хто її більше потребує, подати заявку на отримання цього виду грошової допомоги можуть внутрішньо переміщені особи від 24 лютого 2022 р., які не отримували грошову допомогу від іншого агентства ООН/гуманітарної організації та які відноситимуться до однієї чи декількох з цих категорій:

 • домогосподарство, яке має лише одного з батьків (або батько, або мати) з двома або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років);
 • домогосподарство, яке ведеться однієї/кількома особами похилого віку або особою похилого віку з одним чи  кількома дітьми віком до 18 років;
 • домогосподарство, яке ведеться однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, серйозний медичний стан, жертви насилля/тортур, діти без супроводу, жінки в групі ризику);
 • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

Під час реєстрації повинні бути присутні всі члени домогосподарства. У випадку, якщо член сім’ї не може прийти до центру збору даних через обмежену мобільність, ця людина/родина буде перенаправлена на дистанційну реєстрацію.

З собою потрібно мати оригінали наступних документів на кожного члена родини:

 • податковий номер;
 • національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;
 • довідка ВПО (за наявності);
 • банківська картка головного заявника;
 • свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);
 • документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);
 • посвідчення/медична довідка у разі інвалідності або хронічного захворювання (за необхідністю).

Сума допомоги із розрахунку 2220 грн на кожну особу буде перерахована відразу за 3 місяці голові домогосподарства (визначеного при реєстрації на допомогу) одним з таких шляхів:

 • Шляхом переказу на банківську картку через фінансову установу Rapyd з послідуючим направленням  sms-повідомлення щодо зарахування коштів. Відповідні реквізити (номер картки) буде занотовано протягом реєстрації.
 • Через Укрпошту для тих сімей, які не мають банківського рахунку, або дані щодо банківського рахунку були введені невірно. Перелік відділень Укрпошти буде надано після реєстрації.

Для отримання платежу цій особі необхідно прийти до відділення Укрпошти та пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу.

ДОВІДКОВО:

Реєстрацію та приймання заявок на надання багатоцільової грошової допомоги від УВКБ ООН здійснює «Благодійний фонд «Право на захист» за адресою: м. Житомир,  вул. Бориса Лятошинського, 13.

Години прийому: 08:00 – 17:00.

Для запитів щодо грошової допомоги запроваджено гарячу лінію УВКБ ООН за номером: 0800307711.