Зустріч з представниками Благодійного фонду «LUMOS»
![](https://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/04/1650443347171-1024x768.jpg)
Відбулася зустріч міського голови Галини Білецької з консультантами Благодійного фонду «LUMOS» Юрієм Пінчуком та Валерієм Шигонським, під час якої була налагоджена співпраця з представниками фонду, щодо надання гуманітарної допомоги під час війни дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які перебувають складних життєвих обставинах, дітям, що проживають в багатодітних та малозабезпечених сім’ях, дітям з інвалідністю, а також тимчасово переміщеним дітям.
![](https://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/04/1650443347199-1024x768.jpg)
Сьогодні 20 сімей Андрушівської територіальної громади, які перебувають в складних життєвих обставинах, в яких проживає 72 дитини отримали продукти харчування та засоби гігієни від міжнародної благодійної організації «LUMOS».
Сподіваємось на подальшу допомогу та ефективну співпрацю з фондом.