Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

03 Березень 2022

Увага!

Шановні мешканці Андрушівської громади!

В Україні введено воєнний стан.

Як правило значна кількість правопорушень та злочинів  вчиняються цивільними особами та військовослужбовцями в стані алкогольного сп’яніння, при цьому незалежно від того, чи перебувають вони в цей час на службі, чи ні.

На підставі Указу Президента України  від 24 лютого 2022 року №64/2022  «Про введення воєнного стану в Україні», мною видано РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 25.02.2022 року №80-од «Про ЗАБОРОНУ реалізації алкогольних напоїв на території Андрушівської територіальної громади».    

Ми неодноразово звертались до всіх керівників закладів торгівлі, громадського харчування, жителів громади з КАТЕГОРИЧНОЮ ВИМОГОЮ ЗАБОРОНИ торгівлі АЛКОГОЛЬНИМИ НАПОЯМИ, в тому числі напоями домашнього виробництва ( САМОГОН, вино, настоянки  тобто всі спиртовмісні напої).

Незважаючи на це деякі продавці магазинів та особливо виробники спиртних напоїв домашнього виробництва ( САМОГОН та інші спиртовмісні напої) нехтують даними заборонами.

Попереджаємо востаннє, в разі не виконання  розпорядження  щодо заборони реалізації будь-яких спиртовмісних рідин,  будь-ким, винні особи будуть притягнені до суворої відповідальності за правилами особливого правового режиму «воєнний стан».

Разом з тим просимо громадян повідомляти перевірену (зі свідками) та ще краще зафільмовану інформацію про реалізацію алкогольних напоїв нашими співвітчизниками у міську раду (не у соціальних мережах).

Безпека жителів понад усе.

Тільки разом ми подолаємо всі негативні явища у нашій громаді.

Зберігаємо спокій, читаємо перевірені новини та віримо нашим захисникам.

Міський голова                                                            Галина БІЛЕЦЬКА