Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

01 Березень 2022

Шановні жителі Андрушівської громади !

Шостий день війни !

Повідомляю Вас про те, що ситуація в Андрушівській міській громаді контрольована  та  спокійна !!!

Від учора на території громади діти шкільного віку перебувають на канікулах та для забезпечення безпеки до особливої вказівки не працюють дитячі садочки.

Для нашої спільної безпеки, на території нашої громади влаштовані та продовжують діяти блокпости, службу на яких несуть військовослужбовці із зброєю, тому для уникнення непорозумінь дуже просимо всіх водіїв дотримуватись правил їх переїзду, не провокувати конфлікти.

На території Андрушівської громади несе службу військовий підрозділ збройних сил України – рота охорони,  яка охороняє стратегічно важливі об’єкти у громаді та територію Андрушівської громади в цілому.  

Також для матеріального забезпечення роти охорони просимо небайдужих перераховувати кошти на рахунок ГО Спілка учасників АТО та ООС, волонтерів та громадських активістів (ГО СВАРГО) додається.

У місті та по селах громади діє громадське формування з охорони громадського порядку “АНДРУШІВСЬКА   ВАРТА”.

На території Андрушівської громади запроваджено комендантську годину з 22:00 до 6:00. Рух автомобілів та перебування людей у цей час на вулицях населених пунктів ЗАБОРОНЕНО, за виключенням окремих працівників критичної інфраструктури при пред’явленні перепустки та документів, що посвідчують особу.

Прохання до всіх жителів Андрушівської громади та осіб, які тимчасово перебувають на території громади, без гострої потреби не перебувати на вулиці у темний час доби, вчасно повертатися  додому.

Для уникнення нещасних випадків велике прохання до батьків неповнолітніх дітей контролювати їх місцеперебування під час комендантської години, не допускати випадків їх знаходження на вулиці.

Медичні заклади громади працюють у посиленому режимі та надають медичну допомогу всім, хто її потребує.

Основні продукти харчування та медикаменти присутні у наших магазинах та аптеках.

Закликаємо власників мереж аптек та магазинів безпідставно не підіймати ціни на ліки та продукти. Під час війни це не краще, ніж мародерство.

Дякуємо Вам що не вірите чуткам, не панікуєте та зберігаєте спокій!  

Андрушівська міська рада працює у режимі 24\7, контактні телефони 04136-9-49-04, 04136-9-49-46.

Слідкуйте лише за офіційною інформацією, вірте в українських захисників.

Слава Україні!!! Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА