Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

07 Грудень 2021

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати! Щиро вітаю вас із нагоди Дня місцевого самоврядування!

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців міст, селищ та сіл, що в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною та заможною, бо нічого на світі немає краще нашої землі.

У цей святковий день висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність. Дякую вам за любов до рідної громади, активність у громадському житті. Сподіваюся, що й у подальшому ми зможемо змінювати нашу Андрушівську міську територіальну громаду на краще, варто лише співпрацювати пліч-о-пліч заради спільної мети.

Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо нашої громади, відстоює її інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань.

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА