Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

24 Листопад 2021

Оперативна інформація щодо захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19

Станом на 24 листопада активних хворих на коронавірус – 247. Зареєстрували 11 (2 жителів Волицької територіальної громади) нових випадки. Від ускладнень, викликаних коронавірусом, померла 80-річна жителька громади.        

У КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради, яка внесена до переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2: всього ліжок виділених для хворих на COVID-19 – 70, забезпечено ліжок киснем – 100%. 41 ліжко зайнято хворими на COVID-19 та 9 – пацієнтами з підозрою на COVID-19.

В пунктах постійної вакцинації та мобільними бригадами КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради протягом 24 листопада від коронавірусу вакциновано 248 осіб: 50 осіб першою дозою вакцини, 198 – другою.

Щеплення здійснюють дводозовими вакцинами Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna. Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.