Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

17 Листопад 2021

Оперативна інформація щодо захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19

Станом на 17 листопада активних хворих на коронавірус – 327. Зареєстрували 22 (5 жителів Волицької територіальної громади, 3 – Червоненської територіальної громади) нових випадків. Від ускладнень, викликаних коронавірусом, померла 78-річна жителька громади.         

У КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради, яка внесена до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2: всього ліжок виділених для хворих на COVID-19 – 70, забезпечено ліжок киснем – 100%. 45 ліжок зайнято хворими на COVID-19 та 3 – пацієнтами з підозрою на COVID-19.

В пунктах постійної вакцинації та мобільними бригадами КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради протягом 17 листопада від коронавірусу вакциновано 128 осіб: 48 осіб першою дозою вакцини, 80 – другою.

Щеплення здійснюють дводозовими вакцинами Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna.

Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.