Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

11 Листопад 2021

Оперативна інформація щодо захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19

Станом на 11 листопада активних хворих на коронавірус – 276. Зареєстрували 7 (1 житель Волицької територіальної громади) нових випадків. Госпіталізовано 2 особи. Одужало – 31.

У КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради, яка внесена до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2: всього ліжок виділених для хворих на COVID-19 – 70, забезпечено ліжок киснем – 100%. 39 ліжок зайнято хворими на COVID-19 та 1 – пацієнтом з підозрою на COVID-19.

В пунктах постійної вакцинації та мобільними бригадами КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради протягом 09 листопада від коронавірусу вакциновано 172 особи: 115 осіб першою дозою вакцини, 57 – другою.

Щеплення здійснюють дводозовими вакцинами Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca.

Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.