Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

05 Листопад 2021

Про відшкодування збитків заподіяних бюджету говорили на засіданні комісії при виконавчому комітеті Андрушівської міської ради

Комісія з визначення розміру збитків заподіяних власниками землі та землекористувачами продовжує свою роботу.

4 листопада 2021 відбулося чергове засідання комісії, на яке було запрошено жителів с. Волосів громадян Кузьмінську О.С., Солов’юк Т.А. та СФГ Шателюк, які використовують земельні ділянки на території Андрушівської міської територіальної громади, а саме у  с.Волосів, без укладених договорів оренди. На дане засідання керівник СФГ Шателюк не з’явився.

Присутні суб’єкти господарювання інформували членів  комісії про стан оформлення правовстановлюючих документів на займані земельні ділянки і надавали пояснення щодо відсутності документів на право користування земельною ділянкою та несплати орендної плати.

Даними громадянами написані заяви щодо оформлення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, які будуть розглянуті на черговій сесії міської ради.

Щодо керівника СФГ Шателюк прийнято рішення всі наявні матеріали передати до правоохоронних органів для відповідного реагування. Андрушівська міська рада вкотре закликає громадян та суб’єктів господарювання оформити правовстановлюючі документи на землю, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які належать громадянам та суб’єктам господарювання на праві приватної власності, та вчасно сплачувати відповідні платежі.