Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

22 Жовтень 2021

Чергове засідання виконавчого комітету

22 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради.

Члени виконкому заслухали письмовий звіт про хід і результати виконання бюджету Андрушівської міської територіальної громади за 3 квартал 2021 року, інформацію про виконання Закону України «Про звернення громадян» за 3 квартал 2021 року, затвердили схему розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в районі автостанції м.Андрушівка, Положення про місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту.

Крім того, вирішено утворити пункти обігріву громадян на території Андрушівської міської територіальної громади у зимовий період 2021-2022 років, затверджено штатний розпис КП АМР АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ.

На засіданні виконавчого комітету були розглянуті питання у сфері житлових прав громадян, захисту прав та інтересів дітей тощо.