Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

25 Серпень 2021

Перелік соціальних послуг.

ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ АНДРУШІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ здійснює соціальну роботу та надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах за адресою м.Андрушівка, вул.Зозулінського 5.

Центр з урахуванням потреб у соціальних послугах, визначених у Андрушівській міській  територіальній громаді, надає такі соціальні послуги: догляд вдома, денний догляд, соціальна адаптація;  екстрене (кризове) втручання; консультування; соціальний супровід; представництво інтересів; посередництво (медіація); соціальна профілактика; натуральна допомога; інформування.

Послуги надаються Центром за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (вдома), у приміщенні надавача соціальних послуг, за місцем перебування отримувача соціальних послуг поза межами приміщення надавача соціальних послуг.

Відповідно до потреб  громади у соціальних послугах у Центрі  утворені структурні підрозділи (відділення):

  • відділення соціальної роботи, основними завданнями якого є проведення соціальної роботи  з особами / сім’ями, що належать до вразливих груп населення та / або перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема: інформаційно-просвітницька, соціально-профілактична робота, оцінювання потреб осіб / сімей у соціальних послугах, організація надання їм соціальних послуг шляхом ведення випадку,  моніторинг надання соціальних послуг Центром, соціальне супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, соціальний патронаж осіб, які відбули покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а також звільнених від подальшого відбування таких покарань;
  • відділення натуральної та грошової допомоги надає послуги перукаря, швачки (ремонт та пошив одягу), організовує та координує розподіл  гуманітарної допомоги.  Також у відділенні  створений «банк речей», які приймаються від населення;
  • відділення соціальних послуг за місцем проживання надає соціальні послуги догляду вдома, соціального супроводу особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем їх проживання / перебування. Особам похилого віку та особам з інвалідністю соціальними робітниками центру надається допомога у самообслуговуванні (дотримання особистої гігієни, рухового режиму, годування), у пересуванні в побутових умовах, у веденні домашнього господарства (закупівля продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, прання, прибирання житла, оплата комунальних платежів, дрібний ремонт одягу);
  • відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування надає соціально-медичні послуги (масаж, магнітотерапія, інгаляція, вимірювання тиску).

Робота центру ґрунтується на  принципах індивідуального  підходу до кожної людини, доступності, відкритості, законності,  конфіденційності та відповідальності за дотримання  етичних і правових норм.