Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

18 Травень 2021

Запрошуємо на відпочинок!

КП «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської міської ради» пропонує відпочинок та оздоровлення дітей віком від 6 до 18 років в дні літніх канікул (червень-серпень 2021 року).

Для відпочинку дітей в КП «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» створені умови згідно санітарних та пожежних норм і вимог. Дотримуються соціальні норми і нормативи у сфері оздоровлення та відпочинку дітей відповідно до Державного соціального стандарту оздоровлення та відпочинку дітей , затвердженого наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 13.08.09 р. №2881.

На території КП ДОЗ «Чайка» розташовано чотири спальних корпуси, їдальня, клуб на 350 місць, 4 кімнати для творчих гуртків, літня естрада, 10 альтанок, будівля лазні-сушки, пральна, футбольне поле, баскетбольний та волейбольний  майданчики, 6 тенісних столів, туристичний інвентар, 2 батути, 4 спортивних велосипеди, більярд, каркасний басейн.

Одночасно в одну зміну може оздоровлюватись 320 дітей, які проживають в стаціонарних двоповерхових корпусах. У корпусах діти перебувають по чотири – п’ять чоловік в кімнаті. Працюють внутрішні туалети, цілодобова охорона. В кожному корпусі є телевізор та DVD апаратура.

Харчування дітей в оздоровчому закладі п’ятиразове, а саме сніданок, обід, полуденок, перша вечеря та друга вечеря.

КП ДОЗ «Чайка» забезпечений цілодобовим постачанням артезіанською водою, в кожному корпусі знаходяться електронагрівачі, які забезпечують автономне нагрівання та цілодобове постачання гарячої води, що в свою чергу дає можливість приймати дітям душ в спеціально відведених для цього душових кімнатах кожний день.

Постійно проводяться культурно-масові заходи, а саме організація походів, ігрових програм, різноманітних конкурсів, спортивних змагань та проведення ярмарок. Також, проводяться тематичні дискотеки, кіносеанси – «кіно просто неба», запрошуються для виступів творчі театральні та циркові колективи Житомирської, Вінницької, Київської областей. Щовечора проводиться дискотека.

Відкриття та закриття змін в оздоровчому закладі, супроводжуються святковим концертом та вогнищем.

З 15 травня 2021 року розпочато продаж путівок та попередній запис дітей на всі  зміни.

Ціна путівки орієнтовно 8000 грн.

За довідками та більш широкою інформацією звертатися за телефонами: (04136) 21651,  067 4110131,  097 8207424