Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

15 Травень 2021

Зональні змагання збірних команд органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 14 травня 2021 року, відбулися зональні змагання збірних команд органів  місцевого самоврядування під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну команду», у яких взяли участь команди Бердичівської районної ради, Андрушівської міської ради, Бердичівської міської ради, Ружинської селищної ради.

Змагання проводилися з таких видів спорту: теніс настільний, швидкі шахи, шашки.

Перемогу у змаганнях в рамках спартакіади з тенісу настільного отримали Михайло Ляшук – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій та Галина Крушинська  – начальник відділу організаційно-кадрового забезпечення, які посіли перше місце. Також перше місце з шашок  посів Юрій Вільчинський – державний реєстратор відділу з питань надання адміністративних послуг. Друге місце у даній категорії посіла Лариса П’ятніцька – адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг. У змаганнях з швидких шахів  серед жінок друге місце зайняла Тетяна Кондратюк – головний спеціаліст служби у справах дітей.

28 травня 2021 року наші переможці будуть брати участь на третьому етапі обласних змагань у м. Житомирі.