Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

26 Березень 2021

Реєстрація на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA-2021

9 березня 2021 року розпочалась реєстрація учасниць на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA, засновану за ініціативи та фінансування міжнародної сільськогосподарської науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience.

Програма реалізується за підтримки Міністеррства розвитку економіки, торгівлі, та сільського господарства України, Фонду ООН у галузі народонаселення, Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадської організації «Всеукраїнська Рада жінок-фермерок». Реєстрація на програму триватиме до 11 квітня 2021 року.

Програма TalentA  сприятиме покращенню продовольчої безпеки суспільства через розширення можливостей з освіти та доступу до фінансів для жінок, які проживають у сільській місцевості та зайняті у сільському господарстві, і передбачає проведення навчального онлайн-хабу та грантового конкурсу мікропроєктів.

Базуючись на засадах успішної реалізації першої програми в Україні , яка відбулась минулого року, набутого досвіду та відгуках учасниць, організатори внесли зміни до процесів, що дозволить вивести проект TalentA на ще якісніший рівень.

Зокрема, збільшено кількість учасниць програми- цього року доступ до навчального хабу отримають всі зареєстровані заявниці, які відповідають встановленим критеріям, але не більше ніж 100 в порядку черги( у 2020 році кількість учасниць була обмежена і становила 20 осіб). Основні критерії для участі у програмі TalentA2021: вік від 18 років; проживання в в населеному пункті з насаленням до 10 000 осіб; наявність офіційної реєстрації сільськогосподарського підприємства( само зайнятість або офіційне працевлаштування на підприємстві) з терміном його діяльності від 1 року.

Навчальний план TalentA-2021 ще краще відповідатиме запитам сучасних українських фермерок- на додачу до попередніх лекцій з розвитку soft skills, бізнесу, сучасних агрономічних технологій, доступу до фінансування, в навчальному плані з’явилися модулі з юридичної грамотності та сталого розвитку. Учасниці цього року також матимуть змогу ознайомитися з більшою кількістю успішних кейсів за різними тематичними напрямками.

Відповідно до оновлених правил, у серпні до фіналу буде відібрано 20 учасниць з числа тих, хто набрав найкращі бали під час тестування за підсумками навчального процесу та відвідав не менше 75% лекцій. Організатори наголошують, що участь у програмі TalentA є безкоштовною, але її мета –дати знання та їдеї саме тим,

Хто прагне розвитку і вдосконалення і має відповідну мотивацію, а саме тому Сертифікат учасниці Програми TalentA має засвідчувати нову якість підготовки слухачок.

Власниці Сартифіката TalentA-2021 матимуть можливість взяти участь в грантовій частині проекту та позмагатися  за гранти від компанії Corteva Agriscience на розвиток продовольчої безпеки своїх громад.

Зважаючи на досвід минулого року, рівень та соціальну значущість проектів, Corteva Agriscience ухвалила рішення про збільшення грантового фонду – у 2021 році він становить $22000і буде розподілений наступним чином;

  • 1 місце — 10000 длларів США;
  • 2 місце — 7000 доларів США;
  • 3 місце — 5000 доларів США;

Ознайомитися з офіційними правилами TalentA-2021  та заповнити реєстраційну форму на програму можна за посиланням — talenta.org.ua

Про програму TalentA

TalentA – інноваційна освітньо-грантова програма для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок і покращення продовольчої безпеки їхніх громад. Ініційована компанією Corteva Agriscience у 2019 році разом із Федерацією асоціацій сільських жінок Іспанії (FADEMUR) в Іспанії, програма нині успішно реалізується також в Україні, Португалії, Румунії та Росії.  Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.talenta.org.ua, а також слідкуйте за перебігом Програми TalentA у Facebook.