Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

22 Березень 2021

Чергове засідання виконавчого комітету

Відбулося засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Галини Білецької.

У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Члени виконкому схвалили Програми: – соціально-економічного розвитку Андрушівської міської ради; – харчування дітей; – організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт в Андрушівській міській територіальній громаді на 2021-2022 роки. Також було ухвалено декілька рішень, що стосуються комунальної сфери міста.

Далі члени виконкому затвердили список посадових осіб органу опіки  та піклування, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення, інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення і прийняли рішення, що стосуються захисту прав та інтересів дітей, дітей-сиріт. Утворили міждисциплінарну команду для організації соціального захисту дітей і штаб Андрушівської міської ради з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей громади.

За поданням проєктів рішень начальників відділів міської ради  визначили відповідальні структурні підрозділи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, створення та постійне оновлення реєстру дітей шкільного віку, які проживають, чи перебувають в межах Андрушівської міської територіальної громади.

Враховуючи ситуацію, яка склалася в Андрушівській територіальній громаді, щодо захворюваності на СОVID-19, члени виконкому прийняли рішення про застосування додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на території Андрушівської міської ради, а саме: заборонити на території Андрушівської міської ради роботу Андрушівського міського ринку, а також торгівлю з рук, лотків, яток тощо, кіосків виїзної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами та торгівлю непродовольчими товарами у магазинах.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Андрушівської міської територіальної громади.

На засіданні виконкому розглянуто й інші питання, з яких було прийнято відповідні рішення.