Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

19 Березень 2021

ЗВЕРНЕННЯ АНДРУШІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЩОДО СИТУАЦІЇ ІЗ ЗАХВОРЮВАННЯМ ЖИТЕЛІВ АНДРУШІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА СОVID-19

Шановні жителі Андрушівської громади!

Ситуація з поширенням та наслідками коронавірусної інфекції щодня погіршується. Показники захворюваності стрімко зростають. Нажаль, як і показники смертності. Немає більшого горя, як втрата рідних людей.

Станом на 19.03.2021 року в громаді зареєстровано 1350 лабораторно підтверджених випадки гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2. За останню добу хворобу підтверджено у 29 осіб. Від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, помер 94-річний чоловік.

Наразі на коронавірус на території Андрушівської міської ради  хворіє 349 осіб. Загальна кількість одужавших – 977 осіб. Померло – 24 особи.

Ми з вами знаходимося в «ЧЕРВОНІЙ» зоні небезпеки поширення коронавірусу, тому маємо жорстко дотримуватися карантинних обмежень, щоб запобігти розповсюдження інфекції. Правила не змінились і залишаються таким ж простими та дієвими:

  • Носити маски в усіх громадських місцях, транспорті та інших точках скупчення людей;
  • Постійно мити руки та обробляти їх дезінфекторами;
  • Літнім людям не виходити без особливої потреби з дому;
  • Обмежити проведення релігійних заходів;
  • Робити температурний скринінг;
  • Дотримуватися соціальної дистанції  у півтора метри.
  • Турбуватися про укріплення свого здоров’я та підвищення імунітету.

Зверніть увагу, що КНП «ЦПМСД» Андрушівської міської ради надаватиме первинну медико-санітарну допомогу і у вихідні дні. Тому, при підвищенні температури, появі кашлю та утрудненні дихання не відкладайте звернення за медичною допомогою. 

Прошу вас не ігнорувати інформацію щодо поширення коронавірусу і з усією відповідальністю поставитися до власної безпеки та безпеки ваших рідних.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА