Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Новини сайту

Ямковий ремонт дорожнього покриття в Андрушівській громаді

08.07.2025

Одним із пріоритетних напрямків в громаді є облаштування та ремонт дорожнього покриття.

В липні поточного року проведено ямковий ремонт пневмоструменевим методом місті Андрушівка, селах Нехворощ та Яроповичі.

Демонтаж тимчасових споруд за рішенням суду

08.07.2025

Андрушівською міською радою та комунальним підприємством Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» систематично здійснюються заходи по благоустрою території нашої громади.

08.07.2025 Бердичівським відділом державної виконавчої служби виконано рішення судів та демонтовано частину тимчасових споруд в районі автостанції міста Андрушівка, які функціонували без відповідних дозвільних документів.

ДПС пропонує бізнесу долучитися до обговорення змін щодо удосконалення системи СМКОР

08.07.2025

«Наша команда ДПС обіцяла максимальну відкритість та комунікацію. Дотримуємося своїх обіцянок. Робимо ще один крок  для ефективного діалогу з бізнесом. Той, який має спростити роботу бізнесу, але при цьому і не зменшити наповнення бюджету», – написала на сторінці у Facebook в. о. Голови Державної податкової служби України Леся Карнаух. 

Вона нагадала, що навесні податкова розробила зміни до постанови № 1165 щодо Порядку зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. 

Вона зазначила, що про необхідність удосконалення системи СМКОР йшлося вже давно, бо під час кожної зустрічі з бізнесом лише лінивий не казав, що проблеми є. 

«Команда ДПС почула і запропонувала своє бачення, що можна змінити. І вдячна команді Мінфіну, що вже маємо погоджений варіант. Але хочемо чути і думки бізнесу. Для нас це важливо! Це про довіру, про спільне бачення як допомагати країні мати фінансову стабільність в таких надскладних умовах», – сказала вона. 

Проєкт вже на вебпорталі ДПС: 

https://tax.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2025-rik/79589.html

Маєте зауваження та пропозиції?

До 1 серпня включно надсилайте їх на:

електронну адресу: monitoringcenter@tax.gov.ua

поштою: м. Київ, Львівська площа, 8 (Державна податкова служба України) або вул. Арсенальна, 9/11 (Державна регуляторна служба України).

«АЛЕ! Напрацьовані зміни – це не про те, як ухилятися. Це про зняття штучних перешкод, які заважають бізнесу, який працює чесно. Ми ж всі за чесність і рівні умови роботи. Чи не так?» – додала в. о. Голови ДПС.    

Коротко про напрацьовані зміни:  

– Збільшено ліміти для безумовної реєстрації накладних – граничний обсяг постачання зросте до 1 млн грн, а на одного контрагента – до 100 тис. грн, змінено умову в частині кількості платників, на яких керівник може займати аналогічну посаду (зараз 3, планується 5). Операції з невеликими сумами (до 10 тис. грн) будуть реєструватися без затримок, цей ліміт нині становить 5 тис. грн. Ліміт загального обсягу таких операцій в поточному місяці буде збільшено до 3 млн грн (наразі 500 тис. грн).   

– Спрощено моніторинг податкових накладних за експортними операціями для підприємців, які працюють у зонах із потенційною загрозою бойових дій, але де наразі немає активних боїв. Планується також швидша обробка накладних з експортними операціями, якщо їхні коди збігаються з кодами в таблиці даних платника податків і він не включений до переліку ризикових.

– Менше бюрократії після виключення платників з переліку ризикових – накладні підлягатимуть автоматичній реєстрації, якщо компанія має позитивну податкову історію та виконуються інші визначені умови.

– Удосконалено механізм автоматичного врахування таблиць даних платника податку.

– Зміни окремих показників позитивної податкової історії – більше підприємств зможуть скористатися такими показниками. Зокрема, ліміти обсягу операцій збільшено з 1 млн грн до 3 млн грн, на одного контрагента зі 100 до 500 тисяч, змінено умову в частині кількості платників на яких керівник може займати аналогічну посаду (зараз 3, планується 5).   

– Змінено критерій ризиковості операцій щодо розрахунків коригування податкових зобов’язань при поверненні товару від неплатника ПДВ, а саме не вважатиметься ризиком подання такого розрахунку коригування протягом 90 днів (наразі 30 днів). Це зменшить ймовірність блокування розрахунку коригування при поверненні товару від неплатника.

З Днем Національної поліції України!

04.07.2025

Ваша робота – неймовірно важлива, адже ви забезпечуєте порядок та боретеся зі злочинністю. Багато хто із вас боронить територіальну цілісність нашої держави від окупанта.

Дякуємо вам та бажаємо мужності, наснаги, сили.

Будьте вірні українському народу.

До 1,6 мільйона гривень на ветеранський бізнес — стартує грантова програма «Варто РОБИти СВОЄ 2.0»

03.07.2025

Ветерани, ветеранки, їхні родини та родини загиблих Захисників і Захисниць можуть взяти участь у грантовій програмі «Варто РОБИти СВОЄ 2.0» та отримати від 600 тисяч до 1,6 мільйона гривень на започаткування або масштабування свого бізнесу. Програма реалізується Українським ветеранським фондом Мінветеранів у партнерстві з Благодійним фондом «МХП-Громаді» та агровиробничою компанією KERNEL.

Фінансову підтримку в межах конкурсу «Варто РОБИти СВОЄ 2.0» зможуть отримати ветеранські бізнеси, які працюють у сфері агровиробництва, деревообробки, металообробки, виробництва та переробки харчових продуктів, надання послуг з ремонту або обслуговування власникам майна. Про це розповіли під час презентації програми.

«Ветеранський бізнес —  про спроможність, про віру в себе і про відповідь держави на цю віру. Ветерани та ветеранки не лише захищали нашу країну — сьогодні вони створюють робочі місця, запускають нові ідеї, відновлюють економіку на місцях. Ми вдячні кожному, хто бере на себе відповідальність започаткувати або розвивати власну справу, повертаючись до активного життя. І щиро дякуємо партнерам — Фонду “МХП-Громаді” та компанії KERNEL — за те, що розділяють із нами цю місію», — наголосила Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова.

Про те, як відбуватиметься конкурс розповіла виконавча директорка Українського ветеранського фонду Каріна Дорошенко.

«Сьогодні ми розпочинаємо приймати заявки на грантову програму «Варто РОБИти СВОЄ 2.0». Подати проєкт на конкурс можна до 20 липня. А імена переможців, які пройдуть всі етапи відбору — від перевірки наявності всіх необхідних документів до оцінки незалежними експертами і публічної презентації своїх бізнес-ідей, ми дізнаємося 17 вересня», — зазначила очільниця Українського ветеранського фонду.

Розмір гранту, який зможуть отримати переможці конкурсу, — від 600 тисяч до 1,6 мільйона гривень, все залежить від кошторису проєкту.

Взяти участь у конкурсі можуть:

  • ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і захисниць України, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
  • дружина або чоловік ветерана, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;
  • юридичні особи (окрім громадських та благодійних організацій), зареєстровані не пізніше ніж за рік до подання заявки на участь у конкурсному відборі, серед засновників яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Власник кав’ярні «Тихе місце», де презентували програму, — ветеран Дмитро Мартиненко. Раніше він отримав грант як переможець конкурсу «Варто 2.0» Українського ветеранського фонду та успішно реалізував власну бізнес-ідею.

«Завдяки підтримці Українського ветеранського фонду ми не просто відкрили кав’ярні — ми створили простір мотивації, соціалізації й підтримки для ветеранів і ветеранок. Наш приклад надихає побратимів, їхніх рідних запускати власні проєкти, отримувати гранти, ставати частиною економіки. Бізнес допомагає нам, ветеранам, повернутися додому, менше думати про те, через що довелося пройти. А також показує суспільству, що ветерани — це звичайні люди. Ветеранське підприємництво — це не лише про бізнес, це про нову якість життя захисників і захисниць, які повертаються з війни», — підкреслив ветеран та власник мережі кавʼярень «Тихе місце» Дмитро Мартиненко.

Детально про умови конкурсу — на сайті Українського ветеранського фонду: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-robyty-svoye-2-0/

Більше дізнатися про підготовку документів, заповнення проєктних заявок, процедуру відбору тощо та поставити питання працівникам фонду заявники матимуть змогу під час онлайн-воркшопів. Про час дату та час таких зустрічей повідомлятимуть у соцмережах Українського ветеранського фонду.

Запитання та уточнення щодо поданого аплікаційного пакета можна надсилати на пошту uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua, зазначивши у темі листа «Конкурс проєктів «Варто РОБИти СВОЄ 2.0»  та номер заявки.

1 ОШП задає новий стандарт бою

03.07.2025

1 ОШП — це результативність, що говорить сама за себе: знищені ворожі укріплення, спалена техніка противника та піхота, зламані спроби ворожого наступу. Завдяки найсучаснішим технологіям, дронам і роботизованим комплексам, професійній підготовці підрозділ діє ефективно й мінімізує втрати. Не гай час. Долучайся до 1 ОШП — будь з першими. Звертайся: WhatsApp / Signal — 0 (67) 549 73 49

http://1bat.com.ua