Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Новини сайту

Допомога від національної поліції

28.06.2022

Доброго ранку!… Доброї ночі…
Українці досі кажуть одне одному ці слова. Можливо, це зухвальство? Знущання? Що доброго? «Влучні», з точки зору рашистів, попадання ракет в житлові будинки та дитячі майданчики українців?! Сирена поліцейської машини, що супроводжує «вантаж 200»?!
А добрі ці жінки на фото, це «українські Мадонни»! Одна – мати, яка залишила свій дім, бо там варвари, але зберігає ледь помітну посмішку на вустах, доглядаючи та виховуючи діток. А інша – захисниця держави та її маленьких громадян. І вірять вони в ПЕРЕМОГУ ДОБРА! Бо інакше бути не
може!
Представники Головного управління Національної поліції в Житомирській області передали гуманітарну допомогу діткам внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади. Дякуємо!
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Фізичні особи, які одноосібно обробляють земельні ділянки  понад 2 гектари, повинні декларувати отримані доходи

28.06.2022

Щороку, до 1 травня громадяни, які самостійно обробляють власні земельні ділянки площею понад 2 гектари зобов’язанні подати до податкових органів декларації про майновий стан та доходи (далі- Податкова декларація) в якій визначити свої зобов’язання зі сплати податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) у розмірі 18 відсотків та 1,5 відсотка військового збору від отриманого доходу у звітному періоді.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану» від 03.03.2022 № 2118-IX, у випадку відсутності у платника податків можливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок, зокрема щодо дотримання термінів сплати податків та зборів, подання звітності, то платники податків звільняються від передбаченої Податковим кодексом відповідальності з обов’язковим виконанням таких обов’язків протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного стану.

Прохаємо всіх громадян, які самостійно обробляють власні земельні ділянки – «одноосібники», подати Податкову декларацію та сплатити податки.

Війна закінчиться обов’язково і сплатити податки необхідно буде за весь період несплати. 

Дякуємо за розуміння!

День Конституції України

28.06.2022

Тихо плаче Україна сльозами і кров’ю…
Кат будує своє “завтра” на горі людському…..
Гірко плаче Україна і тяжко ридає …
Своїх синів, що померли, сльозами вмиває….
Плаче ненька Україна …
Плаче кожна мати, та що сина відпустила, волю здобувати.
Тарас Шевченко

28 червня – свято до Дня Конституції України, 125 день війни з російським агресором . О 09.00.працівники міської ради хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших героїв та мирних жителів, які загинули в жорстокій війні.
До підніжжя великому Кобзарю поклали квіти, як символ віри в нашу державність та незалежність.

З днем Конституції України!

28.06.2022

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Щиро вітаю вас із державним святом -Днем Конституції України!

Свято Конституції-це свято вільних громадян, демократичної, незалежної країни, свято прав та свобод.
Наша Конституція хоч і молода, однак має унікальне історичне коріння. Конституція Пилипа Орлика-найдавніший конституційний документ в історії людства. Основний Закон України – це оберіг нашої держави. Розуміння важливості рівних прав, демократичного ладу і відповідальної влади-це той фундамент, на якому ми будуємо свою державність.
Сьогодні на фронті військові захищають суверенітет і незалежність держави ,обороняють наше право жити вільно. Дякуємо нашим воїнам, що ми можемо святкувати День Конституції у вільній, незалежній, європейській Україні.
Звичайно, хочеться побажати всім вам добробуту та процвітання. Віримо, що так і буде. Віримо в громадян та захисників України!
ЗІ СВЯТОМ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Міський голова Галина Білецька

До уваги застрахованих осіб!

28.06.2022

З 30.04.2022 року змінився порядок розрахунку суми доплати до мінімального страхового внеску для зарахування неповного місяця роботи як повного у разі, якщо застрахованій особі не вистачає страхового стажу.

Тепер ця сума розраховуватиметься виходячи з мінімальної зарплати на дату здійснення доплати, а не на дату робочого місяця.

Тобто, якщо вам потрібно зробити доплату за неповний робочий місяць, який був відпрацьований кілька років тому, коли мінімальна зарплата була меншою, ви платите страховий внесок з розрахунку мінімальної зарплати на сьогодні.

Наприклад, ви звернулись до органу Пенсійного фонду України із заявою про здійснення доплати до мінімального страхового внеску в червні 2022 року, за неповні місяці роботи у січні 2010 року та у січні 2016 року.

За даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування:

  • за січень 2010 року при мінімальній заробітній платі 869 грн. роботодавець вам нарахував зарплату в розмірі 700 грн., з якої сплачено страхові внески в розмірі 246,40 грн. (700*33,2% + 700*2%);
  • за січень 2016 року при мінімальній зарплаті 1378 грн. вам нарахували зарплату в розмірі 1200 грн., з якої сплачено єдиний внесок у сумі 264 грн. (1200*22%);

Мінімальна заробітна плата у червні 2022 року (на дату здійснення доплати) становить 6500 грн., мінімальний страховий внесок – 1430 грн. (6500*22%).

 З урахуванням змін сума доплати за січень 2010 року становитиме 1183,60 грн. (1430,00-246,40), за січень 2016 року – 1166,00 грн. (1430-264,00).

Для отримання інформації щодо своїх персональних даних про наявність страхового стажу Ви можете звернутись до органів Пенсійного фонду України (сервісних центрів) або в особистий кабінет на Веб–порталі Пенсійного фонду України.

До нашої громади завітали представники благодійного фонду «Зростай в родині»

27.06.2022

Війна змінила все: обставини, життя, людей… Мрії, перспективи, надбання залишились десь далеко, в тому житті, житті до 24 лютого… Тепер ми інші. Багато болю і страждань, частіше чуємо не звуки природи, а звуки війни. Перед тяжкими викликами люди протягують одне одному руку
допомоги.
До нашої громади завітали представники благодійного фонду «Зростай в родині» з гуманітарним грузом, щоб підтримати людей, які приїхали з різних регіонів нашої країни, де наразі ведуться запеклі бої. Родинам надали адресну допомогу ( продукти харчування, дитячі суміши, засоби гігієни).
Дякуємо представникам фонду «Зростай в родині» за підтримку наших громадян, миру та натхнення Вам!

Пам’яті Героя

27.06.2022

В Україні йде війна, розв’язана підступним агресором. Війна, яка забирає найкращих.

26.06.2022 року під селом Мурахівка Миколаївської області внаслідок артобстрілу загинув житель нашої громади Васильєв Андрій Миколайович, 1980 року народження, уродженець АР Крим, який пішов добровольцем на фронт.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Ніхто і ніщо не позбавить рідних того пекельного болю, яким обпікають їх звістки про загибель рідної людини. Ми пам’ятатимемо кожного, хто віддав життя за мир та незалежність своєї держави, за майбутнє нації, за її продовження.

Слава Героям!

Світла пам’ять і вічний спокій нашому земляку Васильєву Андрію.

Забезпечення безпеки проживання внутрішньо переміщених осіб

27.06.2022

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну тема житла для переселенців з окупованих та прифронтових територій стала однією з найактуальніших в нашій державі.

Через широкомасштабну агресію росії проти України мільйони людей зараз вимушено покинули свої домівки та перемістились в інші регіони України.

Небайдужі українці, які від початку війни швидко зорієнтувалися та по всій країні приймають абсолютно безоплатно тих, хто втративши дім та рятуючись від війни, шукають безпечний прихисток.

Не стоїть осторонь і Андрушівська міська рада де для внутрішньо переміщених осіб визначено 24 об’єкта де можливе розміщення переселенців. Міська рада визначила об’єкти ліцеїв, гімназій та закладів дошкільної освіти.

В результаті проведених в червні 2022 року комісійних обстежень за участю спеціалістів Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області, вказаних закладів, визначено ряд міроприємств для приведення в належний протипожежний стан. Проведено інструктажі з питань пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту. Розглянуто на інструктивних нарадах питання готовності захисних споруд цивільного захисту та облаштування найпростіших укрить.

Начальник відділу цивільного захисту

Бердичівського PУ ГУ ДСНС України

у Житомирській області області

полковник служби цивільного захисту                              Микола КОБИЛИНСЬКИЙ