Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Новини сайту

Виконання соціальних угод

27.01.2022

Сьогодні розпочалася серія зустрічей керівництва громади з аграріями
щодо виконання угод соціального партнерства. На зустріч були запрошені
керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств,
які обробляють землю в Мостівському, Зарубинецькому та Антопільському
старостинських округах. Також були присутні старости Опанасюк Сергій та
Опанасюк Володимир.
На початку зустрічі голова громади Галина Білецька та її заступник
Володимир Горкун подякували аграріям за активну участь у виконанні угод
соціального партнерства та за ведення соціально відповідального бізнесу.
Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Михайло
Ляшук прозвітував перед присутніми про стан виконання соціальних угод за
2021 рік.
Озвучив, які проекти були реалізовані в минулому році та що планується у
2022 році.
Начальник відділу земельних відносин та екології Наталія Байбула
звернулася з проханням щодо уточнення площ земель, що обробляються
агровиробниками для проведення інвентаризації земель
сільськогосподарського призначення громади.
Присутні старости та аграрії також висловили свою думку щодо
подальшого розвитку громади та співпраці в рамках угод соціального
партнерства.
Зустрічі з керівниками сільськогосподарських підприємств та
фермерських господарств по інших старостинських округах буде продовжено
на наступному тижні.

Дякуємо благодійникам

27.01.2022

Андрушівська міська рада та КУ “Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради” висловлюють подяку Андрушівському ліцею № 1 та  директору ПП «Імпак» Сергію Маліновському за надання благодійної допомоги для сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернеться до вас сторицею.

Засідання постійних комісій

26.01.2022

25 січня 2022 року,  напередодні сесії міської ради відбулися засідання постійних  комісій міської ради.

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Ткаченко Д.В.), заслухавши в.о.директора КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради Годлевського Віталія Володимировича та головного бухгалтера КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради Гончаренко Аліну Петрівну, внесла зміни до фінансових планів даних підприємств на 2022 рік.  

Комісія підтримала запропоновані директором КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради» Нілою Василівною Подік зміни до структури та штатного розпису Комунальної установи та зміни до структури апарату міської ради та  її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.

Про внесення змін до рішення Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 №33  «Про бюджет Андрушівської міської територіальної громади на 2022 рік» проінформувала  начальник бюджетного відділу управління фінансів Андрушівської міської ради Оксана Йосипівна Постой.

Постійна комісія з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) розглянула програму придбання у комунальну власність Андрушівської міської територіальної громади об’єктів нерухомого майна на 2022-2025 роки та заслухала  інформацію начальника відділу комунальної власності,  містобудування та архітектури  Антона Олександровича Комінарця про внесення змін до рішення дванадцятої сесії  восьмого скликання Андрушівської міської ради від 01.10.2021 №4 «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади» та Переліку Першого типу об’єктів комунального майна Андрушівської міської ради затвердженого рішенням Андрушівської міської ради №11 від 23 квітня 2021 року.

Було розглянуто 79 земельних питань, по кожному з яких прийнято виважене рішення.

Ольга Вікторівна Кондратюк – начальник відділу з питань надання адміністративних послуг міської ради ознайомила членів комісії зі змінами в переліку адміністративних послуг.

Про внесення змін до рішення Андрушівської міської ради, прийнятого на першій сесії восьмого скликання  02 грудня 2020 р. № 6 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради»(зі змінами),  про зміну юридичної адреси Андрушівської міської ради, про закріплення депутата міської ради восьмого скликання за населеним    

пунктом проінформувала начальник відділу організаційно-кадрового забезпечення Галина Василівна Крушинська.

Головним спеціалістом з питань мобілізаційної роботи та цивільного захисту Сергієм Анатолійовичем Желєзняковим  були запропоновані та підтримані членами комісії зміни до комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Андрушівської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки.

Дана комісія  розглянула звернення до Верховної Ради України щодо необхідності прийняття законопроектів про підтримку молочної галузі країни  та до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України, Генерального прокурора України щодо припинення звинувачення опозиції та п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Перше засідання робочої групи з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади

25.01.2022

Андрушівська міська рада повідомляє, що перше засідання робочої групи  з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади відбудеться 28 січня 2022 року  о 12-ій годині.

Склад робочої групи з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади затверджений  рішенням  виконавчого комітету Андрушівської міської ради  від 21 січня 2022  року №19 «Про затвердження робочої групи  з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади» додається.

Про проведення конкурсу на кращий соціальний проект/ініціативу

24.01.2022

На виконання резолюції голови Житомирської обласної державної адміністрації  від 07 грудня 2021 №11917/1-21/17 стосовно проведення конкурсу на кращий  соціальний проект/ініціативу Андрушівська міська рада запрошує до участі у конкурсі проектних ініціатив Міністерства соціальної політики  «Будуємо країну без бар’єрів разом» згідно форм, що додаються.

ЯКЩО НЕ ВИСТАЧАЄ СТРАХОВОГО СТАЖУ.

24.01.2022

Згідно зі статтею 26 Закону України від 09.07.2003 № 1058 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон 1058) право на призначення пенсії за віком громадяни України набувають після досягнення віку 60 років та за наявності необхідного страхового стажу. Тим, кому 60 років виповнюється 2022-го, для призначення пенсії за віком необхідно мати не менше як 29 років страхового стажу. Кожного наступного року страховий стаж, який дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме, і 2028 року для призначення пенсії треба буде мати 35 років страхового стажу.

Відповідно до статті 24 Закону 1058 страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі, не меншій за мінімальний страховий внесок.

Обчислення страхового стажу здійснюється на підставі відомостей персоніфікованого обліку, що містяться в Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, а за періоди до 01.01.2004 – на підставі документів та в порядку, визначених законодавством, що діяло до набуття чинності  Закону 1058.

Отже, з 1 січня 2004 року тривалість страхового стажу прямо пов’язана зі сплатою страхових внесків.

Страховий стаж обчислюється у місяцях. Тому, якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків менша за мінімальний страховий внесок, тобто сплачений внесок менший за суму, обчислену виходячи з мінімальної заробітної плати, яка була в тому місяці, такий місяць зараховують до страхового стажу як неповний.

Для того щоб неповні місяці було зараховано до страхового стажу як повні, особа має право самостійно доплатити до суми страхових внесків стільки, щоб загальна сума сплачених коштів за кожен неповний місяць була не меншою за мінімальний страховий внесок. Розмір мінімального страхового внеску визначається шляхом множення мінімального розміру заробітної плати на відсоток внеску, установлені законом на той час, за який здійснюється розрахунок мінімального страхового внеску.

Водночас треба пам’ятати, що доплата не здійснюється за місяці, у яких відсутні нарахування та сплата страхових внесків.

Доплатити до мінімального страхового внеску може будь-яка особа, що підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та має неповні місяці страхового стажу.

Щоб визначити, за які місяці можна здійснити оплату, потрібно звернутися в територіальний орган Пенсійного фонду України або зробити це самостійно, за даними персоніфікованого обліку. Порядок проведення такої доплати визначено в розділі 15 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України від 19.12.2003 № 21-1 (далі – Інструкція 21-1).

Згідно з інструкцією 21-1 доплату до мінімального страхового внеску за неповний місяць роботи здійснює застрахована особа за її бажанням на підставі даних персоніфікованого обліку, зокрема виписки з облікової картки за формою ОК-5.

Тож особа, яка бажає здійснити доплату до суми страхових внесків так, аби сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою за мінімальний страховий внесок, має подати в органи Пенсійного фонду заяву згідно з Додатком 28 до Інструкції 21-1, зазначивши необхідний період.

Фахівець Пенсійного фонду складає повідомлення-розрахунок, у якому розраховано суму доплати, а застрахована особа має здійснити відповідну доплату протягом 10 календарних днів із дня отримання такого повідомлення.

Після здійснення доплати особа формує і подає в органи Пенсійного фону сама за себе відомості про суми доплат згідно з Додатком 30 до Інструкції 21-1, у яких зазначається місяць і рік, за які зроблено нарахування, суму, з якої сплачено внесок, і суму доплати.

Отже, у разі коли не вистачає страхового стажу для призначення пенсії, особи можуть скористатися своїм правом самостійно здійснити доплату до мінімального страхового внеску.