Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Новини сайту

Зміни у медичній програмі “Інсулін”

20.09.2021

З 1 жовтня НСЗУ почне адмініструвати програму забезпечення інсулінами. Це означає, що пацієнти з цукровим діабетом зможуть безоплатно або з доплатою отримати препарати інсуліну у будь-якій аптеці, яка працює за договором з НСЗУ. А Національна служба здоров’я відшкодує цим аптекам вартість препаратів.

З 1 жовтня і до кінця року на програму виділено 660 млн  грн. Цього достатньо, щоби забезпечити всіх пацієнтів інсуліном безоплатно – за умови запровадження та дотримання певних чітких правил. Програма реімбурсації інсулінів відкриває доступ до ліків для всіх громадян.

Щоб отримати інсуліни за програмою “Доступні ліки”, пацієнту потрібно:

1. Відвідати ендокринолога.

2. Мати складений ендокринологом індивідуальний план лікування, де лікар призначає тип та дозування інсуліну і вносить ці дані в електронну систему охорони здоров’я.

3. Отримати електронний рецепт у ендокринолога або свого сімейного лікаря.

4. Прийти та отримати інсуліни у будь-якій аптеці у будь-якому населеному пункті, без прив’язки до місця реєстрації пацієнта та місця роботи лікаря, який видав електронний рецепт.

Головна умова – аптека повинна мати договір з НСЗУ за напрямом реімбурсації інсулінів. Чи має аптека такий договір і чи бере участь у програмі реімбурсації – можна буде уточнити за номером 16 77. Це контакт-центр Національної служби здоров’я України. Де є найближча аптека з “Доступними ліками” можна перевірити й на сайті НСЗУ на дашбордах у розділі Е-дані.

Важливо зазначити, що сімейний лікар може виписати електронний рецепт лише за встановленим ендокринологом планом лікування і не може змінити призначення ендокринолога. Якщо тієї кількості інсулінів, які призначив ендокринолог недостатньо, то   сімейний лікар направляє пацієнта знову до ендокринолога для коригування або створення нового плану. А до кого звертатись за повторним рецептом, пацієнт обирає самостійно.

Тому головне, що повинен зробити пацієнт вже зараз, – укласти декларацію з сімейним лікарем, щоб отримувати безоплатну медичну допомогу у повному обсязі в межах Програми медичних гарантій. 

День працівника лісового господарства

19.09.2021

Секретар Андрушівської міської ради Ольга ПРОКОПЕНКО та заступник міського голови Сергій ДЕМЧЕНКО привітали лісівників Андрушівщини з нагоди святкування їх професійного свята – Дня працівника лісового господарства.

З Днем працівника лісового господарства

19.09.2021

Шановні працівники лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу.

Ліс завжди вабив людину своєю красою та чарівністю. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й кожного жителя країни. В наш час особливо важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати природні багатства на благо розвитку нашої країни.

З нагоди професійного свята висловлюю щиру вдячність усім працівникам лісу та бажаю міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, а також нових вагомих трудових успіхів та досягнень!

Зі святом!

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА

З Днем фармацевта

18.09.2021

Шановні фармацевти!

Щорічно в третю суботу вересня в Україні відзначають День фармацевта. Це свято доводить наскільки важлива і значуща справа забезпечення людей ліками. Тож щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем фармацевтичного працівника!

Ви завжди готові прийти на допомогу, підтримати хворого – і фаховою порадою, і щирим теплим словом. Сумлінність, мудрість та висока компетентність кожного з вас – це запорука здорового, повноцінного життя мешканців громади. Мешканці Андрушівської громади поважають і цінують працю фармацевтів і впевнені, що у потрібний час завжди отримають від них необхідну допомогу, якісні лікарські засоби, кваліфіковану консультацію чи пораду.

У цей святковий день щиро зичу Вам міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить Вам задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм сприяють творчому натхненню та новим звершенням!

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА

День рятівника

17.09.2021

17 вересня своє професійне свято День рятівника відзначають працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Привітати наших рятівників та вручити Грамоти Андрушівської міської ради прийшли секретар міської ради Ольга ПРОКОПЕНКО та заступник міського голови Сергій ДЕМЧЕНКО.

Відповідно до Розпорядження №244-ОД від 15.09.2021 р. міського голови за високий професіоналізм і мужність, проявлені під час виконання завдань за призначенням та з нагоди професійного свята Дня рятувальника Грамотою Андрушівської міської ради нагороджені:

НЕКРАСОВ Дмитро Миколайович – начальник 5 державної пожежно-рятувальної частини;

КИРИК Дмитро Сергійович – заступник начальника 5 державної пожежно-рятувальної частини;

ЛІПЧЕНЧУК Ярослав Миколайович – начальник караулу 5 державної пожежно-рятувальної частини;

СЛУЖЕНКО Михайло Юрійович – командир відділення 5 державної пожежно-рятувальної частини;

ЛУК’ЯНЧУК Юрій Васильович – водій 5 державної пожежно-рятувальної частини;

ЧУЙКО Олександр Вікторович – пожежний-рятувальник 5 державної пожежно-рятувальної частини;

МАЦЮК Алла Петрівна – диспетчер пожежного зв’язку 5 державної пожежно-рятувальної частини.

Дякуємо нашим рятівникам за їх нелегку роботу!

Захід з національно-патріотичного виховання на базі 26 артилерійської бригади

17.09.2021

16.09.2021 року з учнями 11 класів навчальних закладів Андрушівської міської ради було проведено захід з національно-патріотичного виховання на базі 26 артилерійської бригади.

В ході проведення заходу учні познайомилися зі зразками бойової зброї та її характеристиками. Спробували свої сили у виконані нормативу збірки – розбірки автомата АК-74.

Ознайомилися з основами тактичної медицини, надання домедичної допомоги на полі бою.

Здійснили стрільби з автомата АК-74.

Уповноваженими особами військової частини учням були проведені екскурсії територією частини, знайомство з умовами життя і побуту військовослужбовців.

Цікаві і незабутні враження отримали учні відвідавши музей історії частини та музей героїв АТО-ООС в супроводі досвідчених екскурсоводів, які тримали увагу дітей до останнього слова.

Велика подяка керівництву військової частини та всім військовослужбовцям, що прийняли участь у даних заходах.

З Днем рятівника

17.09.2021

Шановні рятівники!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня рятівника!

Сьогодні я вітаю усіх, хто причетний до складної і шляхетної справи порятунку людських життів. Ви обрали надзвичайно складну та водночас відповідальну роботу, рятувати життя інших, зберігаючи в собі готовність до самопожертви. На це здатні дійсно сильні духом, сміливі, віданні професії люди. Стикаючись з дня в день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів.

Зі святом! Успіхів вам у роботі, щастя і  якомога менше тривожних викликів!

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА

Оперативна інформація щодо захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19

16.09.2021

Станом на 16 вересня активних хворих на коронавірус – 57 (серед них лише 3 вакцинованих).

25 нових випадків зареєстрували з 11 по 16 вересня, в тому числі 6 дітей. Одужало – 6 осіб.

Від ускладнень, викликаних коронавірусною  хворобою, померла 71-річна жінка.

В пункті постійної вакцинації на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради протягом 16 вересня від коронавірусу вакцинувалися 58 осіб. Щеплення здійснюють вакцинами Pfizer, AstraZeneca.

Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.