Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №6 від 30.05.2025 р. Про внесення змін в Додаток до Програми приватизації комунального майна Андрушівської міської територіальної громади на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням сорок першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 26.01.2024 №4.

30 Травень 2025

Рішення №6 від 30.05.2025 р. Про внесення змін в Додаток до Програми приватизації комунального майна Андрушівської міської територіальної громади на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням сорок першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 26.01.2024 №4.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

П’ятдесят дев’ята сесія                                                          Восьмого скликання

30.05.2025                                                                                              №6

Про внесення змін в Додаток до Програми приватизації комунального майна Андрушівської  міської територіальної громади на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням сорок першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 26.01.2024 №4

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного і комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 №432 «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації (із змінами та доповненнями), з метою підвищення ефективності використання майна, створення конкурентного середовища, залучення інвестицій, забезпечення соціально-економічного розвитку Андрушівської міської територіальної громади, враховуючи лист  комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» від 13.05.2025 за №226, рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, міська рада

ВИРІШУЄ:

         1.Внести зміни в Додаток до Програми приватизації комунального майна Андрушівської міської  територіальної громади на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням сорок першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 26.01.2024 №4, а саме: «Перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні», доповнити пунктом 10 наступного змісту: назва об’єкта «група нежитлових приміщень», що знаходяться за адресою: вул.Івана Франка, 67, м.Андрушівка, Бердичівський район, Житомирська область, Україна, 13400, балансоутримувач «КП АМР «КОМСЕРВІС»», прогнозований розрахунок коштів, які надійдуть від продажу об’єктів, грн «за результатами незалежної оцінки».

         2. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                         Галина БІЛЕЦЬКА