Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

20 Червень 2022

До уваги жителів міста Андрушівка та села Гальчин!

Комунальне підприємство Андрушівської міської ради «Комсервіс» забезпечує  жителів даних територій централізованим водопостачанням. Базова подача води здійснюється одним насосом, що забезпечує в повному об’ємі потреби населення.

Проте, під час збільшення вуличної температури +25+30°С та відсутністю опадів, населення потребує великої кількості води, як для господарських потреб, так і для поливу городини. Система водопостачання міста не розрахована на полив городів. Тому, коли сотні людей (кожен тільки трішечки!) починають поливати городи з мережею починаються проблеми, які призводять до проблем у  споживачів: із кранів тече іржава вода, падає тиск у мережах….

В разі різкого збільшення потреби води, водоканал залучає для подачі 4 насоси, які не в змозі забезпечити відповідним об’ємом води населення у кінцевих точках водопостачання.

Між тим, все дуже просто, надмірне споживання води призводить до перепадів тиску у водогонах мережі. Утворюються ділянки з високим та низьким тиском. Це не тільки призводить до поривів труб (мережа не розрахована на такі навантаження), але й з стінок труб на ділянці з підвищеним тиском зривається іржа. Вода, як наслідок, забруднюється  і з крана споживачів тече іржава вода.

Тому просимо жителів міста Андрушівка та села Гальчин зменшити  несанкціонований відбір води у власних домоволодіннях.

КП АМР «Комсервіс» створена робоча група по перевірці використання води в домогосподарствах жителів.